Katy Perry – Witness

          Katy Perry son yılların en hızlı yükselen yıldızlarından biri. Dünya çapında milyonlarca hayranı ve dinleyicisi var ve sosyal medyada rekor sayıda kişi tarafından takip ediliyor. Uzun süredir müzik kanallarının vazgeçilmezi durumunda çünkü en çok izlenen klipler yine ona ait. Bundan yaklaşık 10 yıl önce çıkardığı “One of the Boys” albümünden beri çıkardığı her albüm milyonlarca kişi tarafından dinlendi ve sosyal medyada her daim liste başı oldu.

Katy Perry- Witness-en yeni şarkılar-2

          4 yıllık aradan sonra çıkardığı “Witness” isimli albümü, hayranları tarafından dört gözle bekleniyordu. Albüme ismini veren şarkının demosu şarkıcı tarafından paylaşılmış ve bu da heyecanı artırmıştı. Beklenen albüm 9 Haziran itibariyle geldi ve tıpkı beklendiği gibi büyük bir ilgiyle karşılandı. Albümün prodüktörlüğünü ise daha önce olduğu gibi Max Martin ve Katy Perry üstlendi.

          Albümdeki şarkılar ise sırası ile şöyle: Witness, Hey Hey Hey, Roulette, Swish Swish feat. Nicki Minaj, Déjà Vu, Power, Mind Maze, Miss You More, Chained To The Rhythm feat. Skip Marley, Tsunami, Bon Appétit feat. Migos, Bigger Than Me, Save As Draft, Pendulum, Into Me You See, Dance With The Devil ve Act My Age.

CEVAP VER