Golden Rose CC Cream

Golden Rose CC Cream

          Kozmetik sektöründe bir alfabe trendidir sürüyor. Önce BB Kremler sonra CC Kremlerle tanıştık. Bildiğiniz üzere BB Kremler (Blemish Balm) cilt problemlerini kontrol altına almaya yardımcı olurken, CC Kremler (Color Correcting) cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeyi hedefleyen ürünler. Artık neredeyse tüm markalarda karşılaştığımız CC Kremlerden en yenisi hangisi derseniz cevabımız Golden Rose CC Cream.

          İçinde bulunduğumuz hızlı yaşam tarzı nedeniyle makyaj konusunda da bize hızlı çözümler sunacak ürün arayışındayız. Zamanla yarışan kadınların en çok sevdiği ürünlerin başında CC Kremler geliyor. Gelin Golden Rose CC Cream’i daha yakından tanıyalım.

          Renk düzeltici krem anlamına gelen CC Cream (Color Correcting Cream) kızarıklık, yorgun görünüm, renk eşitsizlikleri gibi problemlere çözüm sunuyor. Yeni Golden Rose CC Cream bu işlemi bir adım daha ileri taşıyor. Ürün, aynı zamanda bir CC Primer. Geleneksel makyaj primerları, yani makyaj bazları yalnızca ince çizgileri kapatarak cildi makyaja hazırlarken CC Primerlar aynı zamanda cilt rengini de düzenliyor.

          Yeşil, mor, sarı ve turuncu olmak üzere dört renk seçeneği bulunan Golden Rose CC Cream, tek olarak ya da makyaj altına kullanabileceğiniz bir ürün. Hafif yapısı ile dikkat çeken Golden Rose CC Cream, yağlı ya da hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği şekilde formüle edilmiş. E Vitamini içeren ürün ile cildi hem nemlendirirken hem de 30 GKF ile güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyabilirsiniz.

          Yeşil renkli CC Cream kızarıklıkların görünümünü gizlemek için, mor renk soluk, mat görünümü canlandırmak için, sarı, cildinizdeki morlukları eşitlemek için ve turuncu renkli Golden Rose CC Cream ise koyu lekeleri kapatmak için kullanılıyor.

          Genelde makyaj yapmayan, cildine hafif bir renk vermek isteyenler, özellikle yazın, günlük hayatta fondöten yerine alternatif arayanlar, makyajsızken de bakımlı görünmek isteyenler, hem doğal ve bakımlı görünüp hem de cildini güneşten korumak isteyenler Golden Rose CC Cream’i tercih edebilirler.