Buray – Mecnun

          Türk Pop Müziği’nin yükselen değerlerinden biri olmayı başaran Buray, yeni çalışmaları ile sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. İlk albümü ile ismini hafızalara kazıdıktan sonra uzun soluklu bir çalışma sonucunda ikinci albümü “Sahiden” ile kariyerini pekiştirmiş ve 12 şarkılık albümü epey bir ilgi görmüştü.

          Albümde yer alan ve şarkıcının en sevilenleri arasına giren “Mecnun” isimli şarkıya çekilen klip, geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başladı. Şarkının sözleri Gözde Ançel’e, müziği ise yine Gözde Ançel ve Buray’a ait. Aranje kısmında ise Bahadır Tanrıvermiş ile şarkıcının kendisinin imzası var.

          Klibin yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlendi ve ünlü şarkıcıya oyuncu olarak eşlik eden isimse Isis Malpica oldu. Aynı zamanda Venezuela’da model olarak ün yapan güzel, klibe büyük bir renk kattı.

          Buray’ın ıssız bir çöle düşen bir karakteri oynadığı klip, oldukça sıcak ve renkli sahneler eşliğinde çekildi. Yaz dönemine başladığımız şu günlere tam olarak uygun düşen şarkı ve klibin şarkıcının hayranları tarafından benimsendiğini söyleyebiliriz. Nitekim, sosyal medya üzerinde verilen tepkiler de bunu doğruluyor.

CEVAP VER