Pastel Stardust Highlighter

          Son dönemin en önemli güzellik trendlerinden biri de aydınlık ve parlak yüzler. Donuk ve mat cilt moda olmaktan çıktı ve mat bir ciltle görünmenizin artık hiçbir bahanesi olamaz! Çünkü hayatımızda aydınlatıcılar var ve onlar sayesinde en mat ciltler bile aydınlık görünebilir. Peki, bu popüler görünüm için hangi ürünleri kullanabilirsiniz? Tabii ki bu sorunuzun cevabını düşündük! Cevabımız: Pastel Stardust Highlighter. Makyajın en güzel tamamlayıcısı Pastel Stardust Highlighter en yeniler arasında yerini aldı. Gelin bu ürünü biraz tanıyalım.

Pastel Stardust Highlighter-en yeni aydınlatıcılar

          Aydınlatıcıların makyaj severlerin vazgeçilmezlerden olmasının geçerli sebepleri var. Aydınlatıcılar yüzünüze tüm gün süren bir ışık verir ve canlı gösterir. Aydınlatıcı gece gündüz fark etmeksizin cildinizin ışıkla dans etmesini sağlar. İster fazla parıltılı ister daha doğal günlük kullanım için aydınlatıcı kullanabilirsiniz. Peki, yeni Pastel Stardust Highlighter ile cildinize biraz “yıldız tozu” katmaya ne dersiniz?

Pastel Stardust Highlighter-en yeni aydınlatıcılar

          Aydınlatıcı, yüzünüzde vurgulamak istediğiniz yerler için kullanılır. Çünkü aydınlatıcı sürülen yerler hafif parlaklıkla beraber daha fazla belli olurlar. İstenilen bölgeleri öne çıkarmak, aydınlık ve çarpıcı bir görünüme kavuşmak için yeni yardımcınız Pastel Stardust Highlighter! 3 farklı tonu bulunan bu aydınlatıcı cildinize eşsiz bir parıltı katacaktır.

Pastel Stardust Highlighter-en yeni aydınlatıcılar

          Yeni Paster Stardust Highlighter’ı elmacık kemiklerine, kaş çizgisinin altına ve üzerine, dudağın üst bölgesine, göz pınarlarına ve öne çıkarmak istenilen bölgelere fırça ya da parmak uçlarıyla uygulayabilirsiniz. Yüzünüze iddialı ve belirgin bir ışıltı katmak, yüzünüzü hem aydınlatmak hem de renk vermek istiyorsanız Pastel Stardust Highlighter güzel bir seçenek olabilir.

          Bu yaz kendi ışıltınız ve aydınlatıcınızın yardımıyla bronzlaşmış teninizle bir yıldız gibi parlayın!

CEVAP VER