Kiğılı – 3’lü Kravat Mendil Kol Düğmesi Set

          Babalar gününe son bir kaç gün kala, hediye krizleri başladı. Henüz bir şey almayıp fikir arayanlara bizim şahane bir alternatifimiz var. Kigılı markasının, en yeni ürünlerinde satışa sunduğu, Kiğılı 3’lü Kravat Mendil Kol Düğmesi Set bugünkü konuğumuz.

          1938 yılında erkek kumaşları satan, 1965 yılında ise üretime başlayan Kiğılı markası, 1969 yılında Beyoğlu’nda ilk mağazasını açmış ve dünyaya yayılmış bir markadır. Erkek ürünleri deyince akla gelen markalardan biri olmayı başaran marka, her geçen gün ürünlerinin tarzı ve kalitesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kiğılı markasının babalar gününe özel kampanyasıyla duyurduğu ürünlerinden biri olan Kiğılı 3’lü Kravat Mendil Kol Düğmesi Set, ile babanızın hoşuna gidecek hediyelerden biri olabilir.

Kiğılı - 3'lü Kravat Mendil Kol Düğmesi Set-en yeni kravatlar-2

          Kiğılı 3’lü Kravat Mendil Kol Düğmesi Set adından anlaşılacağı gibi kravat, aynı kumaştan bir mendil ve kol düğmesinden oluşan bir hediye alternatifi olarak tasarlanmış. Füme gri, lacivert, açık mavi, marengo, kırmızı ve koyu yeşil olmak üzere, altı renk seçeneğine sahip bir ürün. Kravat ve mendil mikro fiber malzemeden, kol düğmeleri ise gümüş malzemeden üretilmiştir. Ahşap bir kutu içerisinde çok hoş bir hediye seçeneği olan bu set, Kiğılı markasının mağazalarında ve internet sitesinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER