NYX Total Control Drop Fondöten

          Fondöten deyince hemen korkmayın. Çünkü fondöten demek sadece yoğun, ağır ve mat bir ürün demek değildir. Artık fondötenler de çok çeşitli. Öyle ki bazı fondötenler sayesinde makyajlar artık çok daha doğal ve güzel! Bugün de öyle bir ürünle karşınızdayız. En yeni NYX Total Control Drop Fondöten bugünkü yazımızın başkahramanı.

NYX Total Control Drop Fondöten-yeni fondöteni

          Hepimizin iyi ve kötü zamanları oluyor. Merak etmeyin hiç kimse kusursuz bir tene sahip değil. Neyse ki, doğru fondöten ve doğru uygulama teknikleri ile cildinize sağlıklı bir dokunuş katabilmek sizin elinizde. Fondöteni seviyoruz. Çünkü mükemmel bir makyajın ilk adımını fondöten oluşturuyor. Cildimizdeki kızarıklık, akne izleri, ince çizgiler ve güneş lekeleri gibi sorunları kapatmak için fondöten kullanıyoruz. Fondöten kullanırken mümkün olan en doğal görünümü yakalamak ise artık yeni trend! NYX Total Control Drop Fondöteni de özel yapan tam da bu.

NYX Total Control Drop Fondöten-yeni fondöteni

          NYX Total Control Drop Fondöten, 13 ml’lik cam şişesinde seruma benzeyen damlalıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yani fondötenin kapatıcılığını ayarlamak sizin elinizde! İçerisinde bulunan damlalık sayesinde istediğiniz görünüme kavuşana kadar damlaların sayısını arttırabiliyorsunuz. İnceden yoğuna arzu ettiğiniz ideal kapatıcılığı ayarlamak NYX Total Control Drop Fondöten ile artık çok kolay.

NYX Total Control Drop Fondöten-yeni fondöteni

          Fondötenin cilt tonunuzla birebir uyumlu olduğundan emin olmak önemli bir basamak. Cildinizde maske etkisi yaratan bir fondötenle gezmek istemezsiniz. Bunun için fondöteninin rengini boynunuzda ve mutlaka gün ışığında kontrol etmelisiniz. NYX Total Control Drop Fondöten bu konuda size hiç zorluk çıkarmayacaktır. Çünkü ürün 24 farklı renk seçeneğe sahip. Mutlaka biri sizin için!

NYX Total Control Drop Fondöten-yeni fondöteni

          Yoğun final haftaları veya uykusuz geceler yaşadığınız şu günlerde kahveyle kendinizi dinç tutmaya çalışsak da canlı bir ten makyajı solgun görünümü gizlemek için en etkili silah olabilir. Mükemmel kadifemsi, doğal ve yaz sıcağında yüzünüzde parlama yapmayacak mat bir görüntü için NYX Total Control Drop Fondötene bir göz atabilirsiniz.

CEVAP VER