Sinyalciler – Son Akşam Yemeği

          Türk komedi dizi ve filmlerinde belli başlı kişiler giderek daha fazla ön plana çıkmaya başladı ve onların ismini görmek dahi birçok insan için sinemaya gitme sebebi olabiliyor. Öte yandan mizah sürekli değişen ve gelişen bir kavram; bunun neticesinde birçok yeni proje ve isimle tanıştık ve tanışmaya da devam ediyoruz. “Sinyalciler-Son Akşam Yemeği” filminde son dönem komedi oyuncularını görüyoruz ve bunun gişede büyük bir avantaj sağlayacağı kesin.

Sinyalciler-Son Akşam Yemeği-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Ahmet Kapucu. Senaryoda kalabalık bir yazar kadrosu var. Dört kişilik kadroda Suat Özkan, Alper Kıvılcım, Özgür Bakar ve Bilal Kalyoncu yer alıyor.

          Oyuncu kadrosunda sözünü ettiğimiz üzere tanıdık isimler var. Adlarını Selçuk Aydemir projelerinde duyuran Ayhan Taş ve Burak Satıbol dikkati çeken ilk isimler. Mahmut Tuncer, Tamer Karadağlı, Cemal Hünal, Erdağ Yenel, Chloe Ortaç ve Serkan Kuru ise oyuncu kadrosunda gördüğümüz diğer isimler.

          Hacıhüsrev’de yaşayan üç sinyalci arkadaşın “İsa’nın Son Akşam Yemeği” isimli tablo ile sınavını ve içerisine düştükleri birbirinden komik halleri izliyoruz filmde. Keyifli vakit geçirmek için değerlendirilebilecek bir film.

CEVAP VER