Lacoste Kısa Kollu Erkek Polo

          Bazı klasik giysiler vardır, bir marka üretmiştir ve o markanın adı o giysilerle artık bütünleşir. Lacoste markası yaptığı ünle, ürünleriyle bütünleşmiş böyle markalar arasında piyasada 1933 yılından beri varlığını sürdürüyor. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan Lacoste Kısa Kollu Erkek Polo bugün sayfamızda konuğumuz.

          Ünlü şampiyon tenisçi Rene Lacoste‘ un lakabı olan timsah logosunu tişörtüne işletmesiyle serüvenine başlayan Lacoste, teniste gömleği polo tişörte çevirmiştir. Markanın bu yılki temsilcisi ise geçtiğimiz günlerde Novak Djokovic olmuştur. Ünlü tenis yıldızı markanın ürünlerini hem kortta, hem de günlük hayatında giyerek temsil edecek. Biz de sizin için Lacoste‘un en yeni ürünlerinden biri olan Lacoste Kısa Kollu Erkek Polo‘yu inceledik.

Lacoste Kısa Kollu Erkek Polo-en yeni polo

          Lacoste Kısa Kollu Erkek Polo tamamı pamuk kumaştan üretilen bir ürün. Mavi ve lacivert olmak üzere iki renk seçeneğine sahip ürün, tenis kortu çizgilerinden esinlenilen grafik çizgelerle tasarlanmış. Üründe özel esneme yapmayan saten bantlar kullanılarak, bu sayede kullanım esnasında omuzlarda sarkma meydana getirmemesi sağlanmış. Lacoste markasına özel yaka dikişlerinin içten ve dıştan görünmemesi için, tüp şeklinde örme bantlar kullanılmış. Ayrıca etek kısmında düzgün bir görüntü oluşması ve dikişin dıştan görünmemesi için bıçaklı recme makineleri kullanılmış.

          Her detayıyla farklı ve kaliteli bir ürün olan Lacoste Kısa Kollu Erkek Polo, tarz giyinmeyi seven erkeklerin bu yaz favorisi olabilir.

CEVAP VER