Fifth Harmony – Down

          Kadın müzik gruplarına genel olarak baktığımızda çok geçmeden dağılma sürecine girdiklerini görüyoruz. Yurt içi ve yurt dışı gözetmeksizin karşılaşılan bu genel tavır, yeni kurulan bir grup söz konusu olduğunda yine aynı sonucun vuku bulacağı yönünde yorumlara neden oluyor. Fifth Harmony grubu gündeme geldiğinde de benzer bir yorum süreci cereyan etmiş fakat yine de grup epey bir dikkat çekmeyi başarmıştı.

          Geçen zaman içerisinde tahminler kısmen de olsa gerçek oldu ve grup üyelerinden Camila Cabello, kariyerine tek başına devam etmek üzere gruptan ayrıldı. Bu sarsıcı gelişmeye rağmen geriye kalanlar aynı isimle yollarına devam ediyorlar.

          Geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Down” isimli şarkının klibi, grubun yeniden ilgi çekmesini sağlayan bir etken oldu. Şarkı, aynı zamanda bir düet çalışması olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Sıradışı bir kriyere sahip olan ve hatta bir hapis süreci de yaşayan Gucci Mane, grubun düet için seçtiği isim oldu.

          Klibin yönetmeni James Larese ve yine seksi görüntüler eşliğinde bir kliple karşılaşıyor müzikseverler. Yayınlandığı ilk günde 4 milyona yakın bir izlenme sayısına ulaşan klip, her geçen gün popülaritesini artırıyor.

CEVAP VER