Yargıcı Hasır Terlik

          Ayaklara ojeler sürülmeye başlandıysa yaza hazırız demektir. Yazın habercilerinden biri de ayaklarımızdan babet, soket ne tür çorap varsa çıkarıp terliklerimize koşmamızdır. Terlik deyince de direk ojeli parmaklarımıza geçirdiğimiz parmak arası terliklerimiz geliyor. Yargıcı markasının en yeni modellerinden biri olan, Yargıcı Hasır Terlik bu yaz ayağınızdan çıkaramayacağınız bir model.

Yargıcı Hasır Terlik-en yeni terlikler

          Yazın sıcak günlerde her giysinin altına giyebildiğimiz tek şey terliklerdir. Son dönemde yenilenen tarzlarıyla terlikler artık sadece plajlarda giyebileceğimiz şeyler olmaktan çıktı. Şıklıklarıyla değme ayakkabılara taş çıkartan bu modellerden biri de bu yaz Yargıcı Hasır Terlik olacak gibi duruyor.

          Yargıcı markası ürünleriyle kadın ruhunun zarifliğine hitap eden bir marka olarak piyasada adından söz ettiriyor. Markanın bu sezon tasarladığı en şık modellerinden biri ise Yargıcı Hasır Terlik olmuş. Parmak arası terlik deyip geçmeyin, ayağınızı yara yapmaması ve yapısıyla sizi terletmemesi çok önemli bir ayrıntı. Ayrıca ayak sağlığı için kullanılan malzemeler de oldukça önem taşıyor.

Yargıcı Hasır Terlik-en yeni terlikler

          Komple hasırdan tasarlanan terlik, el örgüsü olarak yapılmış. Doğal hasır rengi olan bej renge sahip ürün, yumuşak örgüsü nedeniyle oldukça rahat edeceğiniz bir terlik. Hasırın hafif yapısından dolayı yorulmadan istediğiniz yere gidebileceğiniz bu model, şık havasıyla her kombininizi tamamlayabilir. Daha fazla en yeni ürün için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER