Rubato – Yoldan Çıktım

          Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Eralp Anıl Görgün ve Özer Arkun’un kurduğu Rubato grubu, şk albümleri “Bir”den beri güzel işlere imza attı. Beğenilen şarkılarının yanısıra sahne performansları da oldukça doyurucu bir müzik kariyeri oluşturmayı başardılar. Çeşitli müzisyenlerle yaptıkları işbirliği ile de gündeme geliyorlar zaman zaman ve bu kez Sezen Aksu gibi bir devle yaptıkları ortaklık ile adlarından söz ettiriyorlar.

Rubato-Yoldan Çıktım-en yeni şarkılar-2

          “Yoldan Çıktım”, sözlerini Sezen Aksu’nun yazdığı bir şarkı. Müziğini grup üyesi Fatih Ahıskalı’nın yaptığı şarkının düzenlemesi ise yine gruba  ait. Fatih Ahıskalı’nın bestesini dinlerken söz yazan Sezen Aksu, klibin senaryosunu da aynı dönemde düşünmüş ve ortaya kendi imzasının bulunduğu bir klip çıkmış.

          Sanatçı dayanışması sadece Sezen Aksu ile sınırlı kalmamış ve klip oyunculukları için birbirinden ünlü isimler bir araya gelmiş. Hüsnü Arkan, Derya Köroğlu ve Mehmet Erdem gibi isimlerin rol aldığı klip, bir aşk hikayesini anlatıyor.

          Klip için mekan olarak Kadıköy Rıhtımı ve Haydarpaşa Garı’nın üst köprüsü seçilmiş. Sosyal medya ve ekranlarda dönmeye başlayan klip, yayınlandığı andan itibaren büyük bir ilgiyle izleniyor.

CEVAP VER