Prenses ve Kurbağa

          Yaz tatili için hazırlık yapan çocuklar ve animasyon izlemeyi seven büyükler için “Prenses ve Kurbağa” güzel bir alternatif olarak vizyona girdi. ABD yapımı film, senenin yorgunluğunu atmak üzere ailece izlenebilecek türden bir eser.

          Orijinal ismi “The Swan Princess – Royally Undercover” olan filmin yönetmeni Richard Rich. Senaryo ise Brian Nissen tarafından yazılmış.

          Filmin orijinal kadrosunda rol alan oyuncular ise Jayden Isabel, Joseph Medrano, Yuri Lowenthal, Grant Durazzo ve Elle Deets.

          Bu hafta tercih edilebilecek animasyonlar arasında gösterilebilecek film, hafta sonu için listenize alabileceğiniz türden bir tercih.

Özet:

          Prenses ve krallığı mükemmel bir krallık içerisinde hayatlarını sürdürmektedir. Bir gün uzaklardan gelen ziyaretçileri ağırlarken, onların hiç de iyi niyetli olmadıklarını, hatta son derece kötü emelleri olduğunun farkına varırlar. Bu ziyaretçilerin hedefi krallıktır ve en kısa sürede ele geçirme planları yapmaktadırlar. Kurbağa başta olmak üzere tüm hayvanları bir araya getirerek güçlü bir ekip oluşturan prenses, krallığı onların kötülüklerinden korumak için kolları sıvar.

CEVAP VER