Mavi – Silmesinler İzlerimi

          Son dönemin yükselen isimlerinden biri de Mavi. Dinleyenlerinden bazıları önce bir duraksayıp, daha sonra bir süre kendine gelememe gibi bir hissiyata sürüklendiklerini ifade ediyorlar. “Lirik Pop” türünde eserler verirken, bir yandan da “damar” denilen bir etki bırakmak gibi bir başarısı var. Bunun toplumumuzda epey bir karşılığı olduğunu düşünecek olursak, ilerleyen zamanlarda aynı başarıyı sürdürme ihtimalinin yüksek olduğunu savunabiliriz.

Mavi-Silmesinler İzlerimi-en yeni şarkılar-2

          İlk olarak “30” isimli şarkısıyla dikkatleri çeken Mavi, geçtiğimiz aylarda “Saz Söz Mavi” isimli bir proje ile gündeme gelmiş ve “Gidersen” isimli şarkısıyla dinleyicilerinden tam not almayı başarmıştı. Projenin mottosu ise her yeni ayda yeni bir şarkı idi.

          Şarkıcının sıradaki eseri ise “Silmesinler İzlerimi” oldu. Söz ve müziğine kendisinin imza attığı şarkının aranjesi ise Caner Karamukluoğlu tarafından yapıldı.

          Şarkısına bir de klip çeken Mavi’nin seçtiği mekan ise müzik tarihimizde birçok esere ilham olan Agora Meyhanesi. Sosyal medyada duyulması ile binlerce kişiye ulaşan şarkı, şimdiden önümüzdeki günlerin hit parçalarından biri olmaya aday durumunda.

CEVAP VER