NYX Stripped Off Micellar Water

          Tatiller, aile ve arkadaşlarla geçirilen eğlenceli zamanlar, piknikler, akşam gezmeleri, gündüz programları ile yaz mevsimi kesinlikle en eğlenceli mevsim! Biz bu hava değişiminden memnunuz ancak cildimizde durumlar nasıl acaba?

NYX Stripped Off Micellar Water-en yeni makyaj temizleme suyu

          Sıcak günler geldiğinde, en iyi görünüm doğal görünümdür. Böylece cildiniz de nefes alır ve dinlenir. Yani arada kozmetik diyeti yapmak cildinize de iyi gelir. Yazın cildinize yapacağınız en önemli iyilik, derin temizlik olacaktır. Çünkü makyaj yapsak da yapmasak da cildimiz temizlenmeye ihtiyaç duyar. Tüm gün boyunca yüzünüzü kaplayan ter, kir ve yağdan kurtulmak için en pratik yöntemlerden biri kesinlikle misel (micellar) sular. En yenisi NYX markasından gelen NYX Stripped Off Micellar Water bugünkü konuğumuz.

          Makyaj temizleme pamuğu yardımıyla tüm yüzümüzdeki makyaj kalıntılarını, ter, kir ve yağı çıkarmada bize yardımcı olan ve faydaları saymakla bitmeyen misel sular birçok markada mevcut. Bu furyaya en son katılan ise NYX markası oldu. Makyaj ürünlerini zaten bayılarak kullandığımız NYX’in yeni Stripped Off Micellar Water ürünü günlük cilt bakım rutininizde sahip olmak isteyeceğiniz ürünlerden biri.

 

          Misel su, günlük cilt bakımınız için ideal ve yenileyici bir tamamlayıcıdır. Temizlik, makyajı çıkarmak ve cilt bakımı için tek ürün… İşte NYX misel suyun güzelliği de buradan geliyor. NYX Stripped Off Micellar Water, misel moleküllerini kullanarak saflığı bozan maddeleri yüzünüzden temizliyor ve size ferah bir cilt hissi sağlamayı vaat ediyor. Göz, dudak ve yüz makyajınızı temizleyen bu makyaj temizleme suyu, hassas ciltler için de kullanıma uygun.

CEVAP VER