Maybelline New York Baby Lips Sport

          Yaz geldiğine göre artık dudak bakımında da güneşin etkilerini göz önünde bulundurma zamanı geldi demektir! En yenilerden Maybelline New York Baby Lips Sport serisi bugünkü konuğumuz.

          Maybelline New York Baby Lips’ler hayatımıza girdiği andan itibaren makyaj çantamızın olmazsa olmazı haline geldi. Çünkü Baby Lips’ler 8 saat nemlendirme özelliği ile dudaklarımızı koruyup stilimizi renklendirirken bebeksi dudaklarımızın da sırrı aynı zamanda. Şimdi ise tam da bu havalara uygun, rujdan önce sürmelik Maybelline New York Baby Lips Sport serisi ile karşımızda.

Maybelline New York Baby Lips Sport-en yeni dudak koruyucu

          Dudak bakımı yazın oldukça önemli. Nemlendirmek, korumak ve biraz da renklendirmek için çantanızda yer alması gereken yeni Maybelline New York Baby Lips Sport serisi ile tanışın. İçerisinde UV koruması bulunan Baby Lips Sport, terlemeye dayanıklı yapısı ve 8 saat nemlendirme özelliği ile dudaklarınızın her zaman güzel ve sağlıklı görünmesine yardımcı olacak.

          Dudaklarımız en hassas organlarımızdan ve çevresel faktörlerden en kolay etkilenenlerden. Dudakların en büyük düşmanlarından biri de güneş. Vücudun benzersiz hassasiyette olan narin dudak bölgesi için geliştirilmiş olan Maybelline New York Baby Lips Sport dudak koruyucu, güneşten yansıyan zararlı ışınları bloke ederek nem dengesini sağlıyor. Böylece dudakları besleyip kurumalarını engelliyor.

NYX Stripped Off Micellar Water-en yeni makyaj temizleme suyu

          Hiçbir ruj, ne kadar kremsi olursa olsun, çatlamış dudaklar üzerinde güzel bir görüntü vermez. Bu nedenle dudaklarınıza gerekli ilgiyi gösterin ve dudak bakımını düzenli olarak yaparak her daim çekici görünen dudak görünümüne kavuşun. Bu konuda bir yardımcıya ihtiyacınız varsa Maybelline New York Baby Lips Sport serisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER