Jehan Barbur – Evim Neresi

          Jehan Barbur bugüne dek dört albüm yaptı ve kendi tarzını değiştirmeden yoluna devam eden sanatçılar arasında yerini alalı çok oldu. Sadece albümleri ile değil sahne performansı ile de göz dolduruyor ve hayran kitlesinin bu denli artması muhtemelen bundan kaynaklanıyor.

          Uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü beşinci albümü “Evim Neresi”, 23 Haziran itibariyle raflarda yerini alacak. Bugünden itibaren itunes üzerinden ön sipariş de yapılabilecek. 16 ila 23 Haziran tarihlerinde ise yalnızca Apple Music üzerinden dinlenebilir.

Jehan Barbur-Evim Neresi-en yeni şarkılar-2

          Diğer albümlerinde olduğu gibi bu albümde de prodüktörlüğü kendi üstlenmiş Jehan Barbur. Toplam 9 şarkının yer aldığı projedeki şarkıların sekizinin söz-müzik ve aranjeleri yine ona ait. Cahit Berkay’ın unutulmaz eseri “Selvi Boylum Al Yazmalım” ise albümün sürprizi olarak gösterilebilir. Şarkıların kayıtlarında ise birlikte çalıştığı ve sahne aldığı müzisyenlerle yola devam ediyor.

          Albümdeki şarkılar ise sırası ile şöyle: Yeni Hayat, Ama Nafile, Hayde, Miş, Yeri Gelmedi, Kendime, Aşk, Uç ve Selvi Boylum Al Yazmalım.

          Ada Müzik etiketi taşıyan albümün yayınlanmasının ardından yaz konserlerinin çok daha sıcak geçeceğini şimdiden ifade edebiliriz.

CEVAP VER