Yonca Lodi – Mühür

          Türk Pop Müziği’nin en başarılı kadın vokallerinden biri olmayı başaran Yonca Lodi, bu kez bir single çalışması ile sevenlerinin karşısına çıktı. “Mühür” isimli şarkıdan oluşan single, video klip çalışması ile görsel bir boyut da kazandı ve sosyal medya üzerinde dönmeye başladı.

          Şarkının sözleri Murat Sağır tarafından yazıldı. Müziği Hakan Demirtaş tarafından yapılırken, aranje kısmında ise Alper Atakan görev yaptı. Mastering ve mix boyutunda görev alan isimse Özgür Yurtoğlu.

          Single’ın kayıt çalışmaları için Kaya Müzik Stüdyoları seçildi. Titiz bir çalışma sonrasında şarkı bugünkü halini aldı ve dinleyicilere ulaştı.

          Şarkının klibi için birçok benzer çalışmada adını duyduğumuz ünlü ve popüler yönetmen Kemal Başbuğ seçildi. Yonca Lodi geçmiş çalışma ve projelerinde de onunla çalışmıştı ve bu geleneğini yine değiştirmedi.

          Klip için seçilen mekan ise İstanbul’daki Beykoz Kundura Fabrikası oldu. 50 kişiden oluşan bir ekibin emek verdiği sette başlayan klip çalışması, aynı gün içerisinde başlayıp sona erdi.

          Ekranlarda dönmeye başlayan klibin ardından şarkıcının sevenlerine kalan tek şey ise şarkının keyfini çıkarmak.

CEVAP VER