Çünkü Onu Çok Sevdim

          Romantik dram türünün yerli örneklerinden “Çünkü Onu Çok Sevdim”, beklendiğinden biraz geç bir tarihe ertelense de, bu hafta itibariyle vizyona giriyor. Film, benzer örneklerinde olduğu gibi yine bir aşk hikayesi etrafında gelişen olayları aktaracak izleyicilerine.

Çünkü Onu Çok Sevdim-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Erdoğan Koç, aynı zamanda yapımcılık ve senaryo kısımlarını da üstlenen isim olmuş. Müziklerde ise Murat Kaplan imzasını görüyoruz.

          Oyuncu kadrosunda baş rolleri Emre Kanat ile Aysu Alev Aygün paylaşıyor. Onlara eşlik eden başlıca isimler ise Ümit Sağlam, Hüseyin Yaşar, Botan Bakış, Merve Gülay, Bilgehan Duman ve Nergis Gülsüm.

Çünkü Onu Çok Sevdim-en yeni filmler-3

          Bildiğimiz popüler isimlerden oluşmasa da, türün meraklıları için yeni bir alternatif olarak önerilebilir film.

Özet:

          Emre, İtalya’ya giderek resim öğrenimi görme hayalleri kuran bir gençtir. Bir yandan da karakalem çizim çalışmaları yaparak kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir aktivite sırasında Sema isimli bir kızla tanışır ve çok geçmeden aşık olur. Bu onun tüm yaşantısını ve düşüncelerini değiştiren bir olay haline gelir. Bir yandan hayata dair beklentilerini sorgularken, bir yandan da eksikliğini asla düşünemediği aşkı için mücadele edecektir.

CEVAP VER