Mert Çodur – Sen Nasıl Bir Meleksin

          Pop müziğin her yaştan insanı etkilediği gerçeği bir yanda dururken, öte yandan da tüm dünya genelinde bu müziği icra eden yorumcuların yaş ortalaması da düşüyor. Ülkemizde henüz çok genç yaşlarından itibaren piyasa ve sahnelerde boy gösteren müzisyen sayısı ise hayli fazla. Küçük Emrah ve benzeri ekolüne kadar uzanan köklü bir geleneğe sahibiz bu konuda.

Mert Çodur-Sen Nasıl Bir Meleksin-en yeni şarkılar-2

          Günümüz konjonktüründeki en genç yorumcu unvanını elde eden Mert Çodur, “Sen Nasıl Bir Meleksin” isimli tekli çalışması ile gündemde. Henüz 16 yaşındaki şarkıcı, dijital ortamlara Arpej Yapım etiketi taşıyan projesi ile giriş yaptı. Şarkının söz ve müziği kendisine ait ve düzenlemesi ise henüz 18 yaşında olan Can Vatansever tarafından yapıldı.

          Çodur’un çalışma arkadaşları da tıpkı onun gibi gençlerden oluşuyor. Şarkı için çekilen klibin yönetmenliğini üstlenen Burak Kılıçkaya 22, oyuncu olarak görev yapan Tuğba Çınar ise sadece 17 yaşında. Naif bir aşkın anlatıldığı klip, güzel görüntüleriyle dikkat çekiyor.

          Şarkı ve klip sosyal medya üzerinde oldukça büyük ilgi görüyor. Genç yeteneklerin ne ölçüde kalıcı olabileceklerini ise zaman gösterecek.

CEVAP VER