Zara İşlemeli Kısa Kollu T-Shirt

          Giysi dolabının karşına dikilip “ne giysem” diye bakınanlara bugün şahane bir, her derde deva giysisi sayfamızda. Bu sıcak günlerde, her gün kendimizi yeterince enerjik ve mutlu bulamıyoruz. Bu zamanlarda, üzerimize giyip çıkabileceğimiz şahane bir t-shirt, Zara markasının en yeni ürünlerinde yerini almış. Her sezon birbirinden trend ürüne imzasını atan markanın, en yeni ürünlerinden biri olan, Zara İşlemeli Kısa Kollu T-shirt bugünkü konuğumuz.

Zara İşlemeli Kısa Kollu T-Shirt-en yeni t-shirtler

          İster jean pantolonun, şortun, ister eteklerin üstüne kolaylıkla kombinleyebileceğiniz bir model olan Zara İşlemeli Kısa Kollu T-shirt, bu yazın kurtarıcı parçalarından biri olmaya aday. Üzerindeki işlemelerle senenin modasına ayak uyduran bu t-shirt ile gittiğiniz her yerde şık olabilirsiniz.

Zara İşlemeli Kısa Kollu T-Shirt-en yeni t-shirtler

          Ürün kalitesi ve tarzıyla adından söz ettiren Zara markası, her sezon olduğu gibi, bu sezon da birbirinden tarz ürüne imzasını atmış. Zara İşlemeli Kısa Kollu T-shirt ile yazın kurtarıcı beyaz t-shirte farklı bir kimlik katan marka, aynı modeli ayrıca bir de uçuk pembe olarak satışa sunmuş.

Zara İşlemeli Kısa Kollu T-Shirt-en yeni t-shirtler

          Tamamı pamuk kumaştan üretilen T-shirt, tarzının yanı sıra kumaş kalitesiyle terlemenize engel oluyor. Düşük omuzlu, ve geniş kol ağızlarıyla hava alan bu model, tek başına star parçanız olabilir. Ürünü Zara‘nın sitesinde ve mağazalarında bulabilirsiniz.

CEVAP VER