Aşkın Nur Yengi – Çağırma Lütfen

          Aşkın Nur Yengi, çok genç yaşında vokalist olarak başladığı kariyerinde Sezen Aksu’nun elinden tuttuğu bir yorumcu olarak başarıdan başarıya koştu. Bazı dönemlerde uzun sayılabilecek aralar verse de yine başarılı dönüşlerle müzik kariyerini taçlandırmayı bildi. Bugün onun ismini ve şarkılarını bilmeyen çok az kişi var. Tarzından ve tavrından bir şey kaybetmeden yoluna devam eden sanatçı, son albümü “Aşk’tan Olsa Gerek” ile sevenlerinin gönlünü yeniden fethetmişti.

Aşkın Nur Yengi-Çağırma Lütfen-en yeni şarkılar-2

          Albümde en sevilen şarkılardan biri de “Çağırma Lütfen” olmuştu ve ikinci klip de bu şarkıya çekildi. Sözlerini Şebnem Sungur’un yazdığı, müziğini ise pop dünyasının sevilen isimlerinden Gökhan Tepe’nin yaptığı şarkının düzenlemesi Erhan Bayrak’a ait.

          Klipte güzel şarkıcıya oyuncu olarak eşlik eden isim Tarık Fidan oldu. Yönetmenlik koltuğunda oturan isim olarak ülkemizin en ünlü yönetmenlerinden Kemal Başbuğ seçildi. İstanbul Marriott Hotel Şişli’de aynı gün içerisinde başlanıp bitirilen klip, ekranlarda dönmeye başladı ve ilk andan itibaren beğeniyle karşılandı. Müzik kanallarının listesindeki yolculuğu üst sıralara doğru ilerliyor.

CEVAP VER