11

          Önümüzdeki haftanın filmlerinden “11”, psikolojik bir gerilim hikayesi ve günümüzün dünyasında güderek yaygınlaşan bir sorunu işlemesiyle dikkat çekiyor. Sosyal medya alışkanlığının bağımlılık yaratması ile birlikte psikolojik sorunlar yaşayan bireylerin yaşadıklarına ilişkin mesajlar veriyor izleyicilere. Psikologlar tarafından da incelenen film, hepimizi tehdit eden bu sorun karşısında düşünmeye itiyor bir yandan da.

11-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Can Varol. Senaryo Ali Cumhur Demir tarafından yazıldı. Müziklerse Serkan Çinioğlu imzası taşıyor.

          Oyuncu kadrosunda Zeynep Gülay, Anıl Can Yılar, Cansu Şahin, Osman Cavcı, Kristina Ivanova, Ufuk Avcı, Suat İnal, Aynur Aykut ve Özcan Varaylı gibi isimler yer alıyor.

11-en yeni filmler-3

Özet:

          Zeynep, “Otoskopi” yani belli aralıklarla kendini dışarıdan izlediği sanrısına kapılma rahatsızlığı yaşamaktadır. Öğrenim gördüğü üniversitenin son yılındadır ve nişanlısı öldüğünden dolayı kendini sorumlu hissetmekte, bir yandan da rahatsızlığı ile ilgili ilaç kullanmaktadır. O dönemki sevgilisi ve yakın arkadaşı ile de problemler yaşamaktadır. Hastalığı bir gün daha sert bir şekilde nükseder ve yardım aldığı psikoloğu dinlemeyerek tedavi almaz. Artık peşindeki diğer kendiyle yaşamaya çalışacaktır.

CEVAP VER