Ufuk Yıldırım – Herkese Gider

          Ufuk Yıldırım, 90’lı yılların en popüler müzisyenlerinden biri olarak hatırlanır. Grup Vitamin ve Ercan Saatçi ile yaptığı çalışmalarla pop müzik kariyerinde hızlı bir yükseliş göstermiş, başarılı söz ve müziklere imza atmış ve tüm bunlara yorumculuğunu da eklemişti. Daha da geçmişe dönenler onu Barış Manço şarkılarında klavye çalan bir müzisyen olarak da görebilirler. Solo albümlerinde ise ne yazık ki beklenen ölçüde bir başarı elde edemedi. On yılı aşkın bir süredir albüm yapmıyor ve İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu bünyesinde görev alıyordu.

Ufuk Yıldırım-Herkese Gider-en yeni şarkılar-2

          Uzun süren sessizliğini bozan Ufuk Yıldırım, geçtiğimiz günlerde “Herkese Gider” isimli şarkı ve single albümü ile geri döndü. Albüm için çekilen klibi ise bizzat kendi yönetti.

          Şarkının söz ve müziği yine kendisine ait. Düzenlemede ise Erhan Bayrak imzası bulunuyor. Albümün yapımcısı ise Poll Production ve şimdiden dijital platformlardaki yerini almış durumda.

          Yeni görüntüsü ve enerjisi ile yüzlerde gülümseme oluşturan Ufuk Yıldırım, yeni şarkısı ile aynı zamanda eskileri hatırlatan bir nostalji havası estirdi diyebiliriz.

CEVAP VER