Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini

          Perdenin kıpırdamadığı sıcaklar geldi çattı. Ne kadar klima, pervane kullansak da yapay serinlikten başka bir şeye yaramıyor. En güzel ve doğal serinlik ise plaj kenarında, denizden çıkınca esen hafif rüzgâr oluyor. Hal böyle olunca hafta sonu kaçamakları başladı. Bu kaçamaklarda sizi plajın moda ikonu haline getirecek bir ürün ile karşınızdayız bugün. İç çamaşırı ve plaj giyimin adresi Oysho markasının, en yeni ürünlerinden biri olan, Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini ürünü karşınızda.

Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini-en yeni bikiniler

          Alt ve üst bedeni birbirine uymayan kadınlar için, ayrı ayrı satılan bikiniler oldukça avantajlı oluyor. Bu tür satış yapan markalardan biri de Oysho markası. İç giyim, pijama ürünlerinin yanı sıra, her yıl koleksiyonuna eklediği plaj giysileri ile de adından söz ettiren Oysho markası, bu sezon da Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini ile plajlarda esmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini-en yeni bikiniler

          Metalik tonların her parçada kendini gösterdiği 2017 yaz modasından, Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini de nasibini almış. Metalik gümüş renge sahip bikini, dolgusuz ve balensiz bir ürün. Ayarlanabilir askıları olan bu bikininin astarı mevcut. Önü üçgen arkası üç şerit şeklinde tasarlanan ürün, sırt kısmını destekleyerek konforu sağlıyor.

Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini-en yeni bikiniler

          Özellikle küçük göğüslü kadınların severek kullanacağı Oysho Düz Gümüş Renkli Üçgen Bikini ürününü, Oysho‘nun sitesinde ve mağazalarında bulabilirsiniz.

CEVAP VER