Atelier Mila Mgb0148 Gelinlik

          Her genç kızın rüyası olan düğün günü, çoğu kadın için çocukluk zamanlarında kurulmayan başlayan hayallerdir. Çevrede görülen düğün günleriyle gelişen bu hayaller, evlenme çağına gelince son şeklini alır. Genellikle yaz aylarının tercih edildiği, bu zamanlarda gerçekleştirilen düğün günleri için, kızlara bugün şahane bir gelinlik sunuyoruz. Atelier Mila markasının 2017 koleksiyonunun, en yeni modellerinden biri olan Atelier Mila Mgb0148 Gelinlik, En Yenileri’nde karşınızda.

Atelier Mila Mgb0148 Gelinlik-en yeni gelinlikler

          Düğün alışverişine çıkıp, kafası pek çok gelinlik modeli ile karışan, kendine uygun gelinliği bulamayan gelin adayları için, bugün sayfamızda şahane bir gelinlik markasını ağırlıyoruz. Atelier Mila Mgb0148 Gelinlik çoğu genç kıza hitap edecek, yaz düğünleri için tasarlanmış, hem modern hem de konforlu bir gelinlik.

Atelier Mila Mgb0148 Gelinlik-en yeni gelinlikler

          Kafanızdaki klasik modellerden sıyrılıp, düğün gününüzde kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz gelinlik, önü ve arkası derin V yaka gelen, atlet tipinde üst gövdeye sahip bir ürün. Bu yapısıyla gönlünüzce eğlenebileceğiniz bu model, önünde tasarlanan göğüs bölgesi dışında transparan dantel ile hareketlendirilmiş. Omzundaki ince askılardan, etek kısımlarının başlangıcına kadar devam eden zarif danteller, etek uçlarında tüllerle devam ettirilmiş.

          Son derece modern bir gelinlik olan Atelier Mila Mgb0148 Gelinlik, bu özel gününde bir genç kıza hem zarafeti hem de güzelliği bir arada sunuyor.

CEVAP VER