Bambaşka

          Bu sinema sezonu itibariyle Türk Sineması izleyicilerinin bol seçenekli bir sezon geçirdiklerini söylemek yanlış olmaz. En ünlü yönetmen ve oyuncusundan en yeni olanlarına kadar onlarca yerli yapım izledik. Yaz dönemine az bir süre kala vizyonda yer bulacak olan “Bambaşka”, romantik türündeki filmlerden hoşlananlar için güzel bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Bambaşka-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmenliğini üstlenen isim Bahadır Abşin. Senaryo Bülent Aydoslu tarafından yazıldı. Kendisi aynı zamanda filmin yapımcılığına da soyunan isim.

Bambaşka-en yeni filmler-3

          Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Buse Sevindik, Birgül Ulusoy, Caner Tanrıverdi, Cansu Taşkın, Fatih Paşalı, Tayfun Sav ve Şenol İpek gibi isimleri görüyoruz.

Özet:

          Hayat dolu bir karakteri olan Doğa, üniversite hayatını sürdürmektedir. Son derece rutin bir hayat sürdürdüğü bir dönemde, aklının ucundan bile geçmeyen dramatik bir kaza geçirir. Bu olay onun hayat enerjisini tüketir ve umutlarını yitirmesine neden olur. Bir gün karşısına Yiğit isimli biri çıkar ve onun için yeni bir dönüm noktası olur. Yiğit’in desteği, hayatla ilgili düşüncelerini gözden geçirmesini ve yeniden hayata bağlanmasını sağlar. Fakat bu güzel ilişkiyi gölgelemeye hazırlanan bir şey vardır ki, o da bu genç adamın geçmişidir.

CEVAP VER