Yalın – Kader Ne Söylüyorsa

          Türk Pop Müziği dünyasına adım attığı günden beri listeleri zorlamaya devam eden Yalın, bu başarısını bugün ve gelecekte de sürdürmeye kararlı gibi görünüyor. Onu çoğu yorumcu ve müzisyenden ayıran taraf ise kendine özgü bir müzik tarzı olması ve bundan ödün vermeden yoluna devam edebilmesi. Kalıcı olmak adına çok önemli bir kriter olan bu özelliği en başından beri taşıyan Yalın, çizgisini bozmadan yeni çalışmalara imza atıyor.

Yalın-Kader Ne Söylüyorsa-en yeni şarkılar-2

          Yalın’ın son albümü “Bayıla Bayıla”, tıpkı diğer albümlerl gibi ilgiyle karşılandı ve önemli satış rakamlarına ulaştı. Sosyal medya üzerinde en çok dinlenenler arasında yer aldığını ise söylemeye bile gerek yok.

          Şarkıcının son klip çalışması ise “Kader Ne Söylüyorsa” isimli şarkısı oldu. Sözü ve müziğini kendisinin yaptığı şarkıya çekilen klibi ünlü yönetmen Murad Küçük yönetti. Klipte Yalın’a eşlik eden isimse Cevahir Turan.

          İki günlük bir çekim süreci ile tamamlanan klibe seçilen mekan ise en sevilen adalarımızdan biri olan ve birçok sanatsal çalışmaya konu olan Bozcaada oldu.

          Yayınlandığı ilk günden itibaren yüzbinlerce kişi tarafından izlenen klip, her yeni gün daha fazla kişiye ulaşıyor.

CEVAP VER