The Body Shop Honey Bronze BB Vücut Kremi

          Piyasaya çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören BB kremleri çok seviyoruz ve kullanıyoruz. BB krem, adını kusur kapatıcı anlamına gelen “blemish balm” ifadesinin ilk harflerinden alıyor. Şimdiye kadar hep yüzümüzdeki kusurları kapatmak için kullandığımız BB Kremlerin vücut için olanları da artık piyasa çıkmaya başladı. En Yenileri’nin bugünkü konuğu The Body Shop Honey Bronze BB Vücut Kremi.

          Hazır mezuniyetler, düğünler, yaz tatili planları, giysilerimizdeki fazlalıklardan kurtulma dönemine girmişken çok işimize yarayabilecek bronzlaştırıcı bir ürün The Body Shop markasından geldi. Gelin Honey Bronze serisinin BB Vücut Kremini biraz tanıyalım.

The Body Shop Honey Bronze BB Vücut Kremi-en yeni vücut kremleri

          Güneşin zararlı etkileri malum. Güneşten yansıyan zararlı ışınlar her sene daha güçlü olarak yeryüzüne iniyor. Dolayısıyla bu da cildimiz için büyük tehlike arz ediyor. Ancak bronz tenin daha sağlıklı göründüğü ve kusurları örttüğü de bir gerçek. İşte bu noktada imdadımıza kozmetikler yetişiyor. Yeni The Body Shop Honey Bronze BB Vücut Kremi, güneşte bronzlaşmış bir cilt rengine sahip olmanıza yardımcı olacak bir ürün. Üstelik güneşin zararlı ışınlarıyla muhatap olmadan!

          The Body Shop Honey Bronze BB Vücut Kremi yüz için kullandığımız BB kremlerle aynı özelliklere sahip. Honey Bronze BB Vücut Kremi, cilt rengini eşitlerken aynı zamanda lekelerin görünümünü de kapatmaya yardımcı oluyor. Gerçek bal ve balmumu içeriğine sahip Honey Bronze serisinin BB Vücut Kremi, cildi nemlendirerek elastikiyetini arttırmaya destek olurken aynı zamanda cildinize doğal bir bronzluk ve sağlıklı bir görünüm katacaktır. Uzun süre güneşten mahrum kalan kol ve bacaklar o güzelim mezuniyet elbisesinin içinde artık bembeyaz sırıtmayacaklar!

CEVAP VER