Sahil Güvenlik

          “Baywatch” ya da bildiğimiz adı ile “Sahil Güvenlik” dizisi 90’lı yıllar denildiğinde akla gelen yapımlardan biri. O dönemi yaşayan genç-yaşlı herkes dizi ile ilgili birkaç şey hatırlayacaktır; artık geçmişte kalan o dönemdeki popüler diziler arasında en çok dikkat çekenlerden biriydi zira. Bu kez dizinin sinema uyarlaması çekildi ve nostaljik bir seyir vaat ediyor.

Sahil Güvenlik-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Seth Gordon. Senaryo Damian Shannon ve Mark Swift tarafından yazıldı. Müziklere Christopher Lennertz imza attı. Oyuncu kadrosunun başlıca rollerinde Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Jon Bass, Kelly Rohrbach, Hannibal Buress ve Yahya Abdul-Mateen gibi isimler yer alıyor.

Sahil-Güvenlik-en-yeni-filmler-3

Özet:

          Cankurtaran olarak çalışan Mitch Buchannon, mesleğini severek yapan biridir. Bir koyun güvenliğinden sorumludur ve çalışma ekibiyle uyumlu bir şekilde görevini yapıyor olmaktan çok mutludur. Bir gün ekibe yeni bir çalışan katılır ve onun huzurunu bozar. Çünkü son derece ukla ve küstah bir karakteri vardır. Tam o sırada koy içerisinde bir suçla alakalı plan olduğu fark edilir ve ikisi arasındaki gerilim rafa kaldırılarak birlik olmaya karar verilir.

CEVAP VER