Decathlon Kalenji Kiprun Koşu Taytı

          Spor sadece sporcuların yaptığı bir aktivite değil, aslında bir yaşam biçimidir. Fakat bu aylarda spor deyince akla, plaja gitmeden önce fazlalıklardan kurtulmak geliyor. Hızlı yağ yakma egzersizlerinden biri olan koşu sırasında, nasıl giyindiğimiz de oldukça önemli konular arasında yer alıyor. Spor ürünler deyince ilk tercih edilen markalardan biri olan Decathlon, en yeni ürünlerinde koşarken bizi konfora ulaştıracak bir ürünle karşımıza çıkıyor. Üstümüzden çıkarmak istemeyeceğimiz bir ürün olan Decathlon Kalenji Kiprun Koşu Taytı, En Yenileri‘nde karşınızda.

Decathlon - Kalenji Kiprun Koşu Taytı-en yeni taytlar

          Performans arayanlar için tasarlanan bir ürün olan Decathlon Kalenji Kiprun Koşu Taytı, bunun yanında oldukça şık da bir ürün. Komple siyah ve siyah üzerinde mavi şeritler olmak üzere iki renk seçeneğine sahip, erkekler için üretilmiş bir koşu taytı.

Decathlon - Kalenji Kiprun Koşu Taytı-en yeni taytlar

          Bacak arasında dikiş olmayan tayt, bu tasarımı sayesinde sürtünmeleri minimize ettiği için tahrişi engelliyor. Üründe bulunan havalandırma bölgeleri sayesinde, koşarken teri dışarı atmanızı sağlıyor.

Decathlon - Kalenji Kiprun Koşu Taytı-en yeni taytlar

          Paçalarında bulunan fermuarlar sayesinde giyip çıkartılması kolaylaştırılan Decathlon Kalenji Kiprun Koşu Taytı, her koşulda oldukça konforlu bir ürün. Ayrıca üründe bulunan, fermuarlı bir cep ve ona ek olarak bir iç anahtarlık cebi sayesinde, spora bahane olasılığını azaltıyor.

Decathlon - Kalenji Kiprun Koşu Taytı-en yeni taytlar

          Sporcular üzerinde test edilen ve iki yıl garantiye sahip Decathlon Kalenji Kiprun Koşu Taytı‘na Decathlon markasının sitesinden ya da mağazalarından ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER