Loreal Paris Colorista Washout

          Son dönemde Facebook ve Instagram’da farklı ve rengârenk saç renkleri görüyoruz ve bu saç renklerine hayran hayran bakıyoruz değil mi? Hatta belki birazcık da kıskanıyoruz ama saçımızı boyatmaya da cesaret edemiyoruz. Peki, artık bu harika renkleri evde çok pratik bir şekilde deneyebileceğinizi söylesek? Loreal Paris geçtiğimiz günlerde bize güzel bir sürpriz yapıp Loreal Paris Colorista ile senenin en çok dikkat çeken trendini ayağımıza kadar getirdi. Artık özenerek baktığımız o tüm renkler ve hatta daha fazlası Loreal Paris Colorista ile saçlarınızda! Şimdi ise Loreal Paris’in en yenisi Colorista Washout serisi ile bu yaz tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun.

Loreal Paris Colorista Washout

          Loreal Paris’in Google’da en fazla aranan saç renkleriyle oluşturduğu bu seri, saçlarında farklı renkler denemeyi sevenler ve farklı sürelerde denemek isteyenler için 1 günlük, 1-2 haftalık ve kalıcı serilerini bizlerle buluşturuyor. Bu renk heyecanını bir ya da iki hafta saçlarında yaşamak isteyenler için Loreal Paris Colorista Washout serisi karşınızda!

Loreal Paris Colorista Washout

          Colorista serisinin yalnızca 1-2 hafta kalıcı olan ürünü Washout‘un renklerine bayılacaksınız. Görünümü ile fark yaratanlar ve saç modasında trendleri takip edenler Peach, Pink, Indigo, Turqoise, Burgundy, Red, Orange, Blue tonlarının büyüsüne kapılacaklar. Colorista Washout’un pastel tonlarındaki Pink ve Peach renkleri 2-3 şampuanlamaya kadar rengini korurken, Indigo ve Blue renkleri ise 5-10 şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor. Canlı tonlarda ise Turqoise, Burgundy, Red ve Orange renkleri 10-15 şampuanlamaya kadar fark yaratmaya devam ediyor.

          Yaz aylarında, festivallerde, konserlerde, tatilde fark yaratmak, dikkatleri üzerinizde toplamak ve bu renkli saç trendini denemek isteyenler için Loreal Paris Colorista Washout süper bir seçenek!

CEVAP VER