adL Volanlı Etek

          Senenin modası volan detayı yazlık giysilerimize de bulaştı. Bikiniden, elbiseye, bluzdan eteklere kadar gelen volan modası, eklendiği giysilere getirdiği hareketle, onları daha cazibeli kılıyor. Kadın giyimin zirvedeki markalarından biri olan adL markası, en yeni ürünlerinde bu modaya, Volanlı Etek ile cevap veriyor.

adL-Volanlı Etek-en yeni etekler

          Kadınların vazgeçilmez parçalarından biri olan etekler, her sezon dolaplarda yerini almaya devam ediyor. Zarafetin şekil almış hali olan etekler, moda detaylarla hareketlenerek, her daim tercih sebebi oluyor. Senenin moda detaylarından biri olan volanlarla hareketlendirilen etek, bu yaz giymekten sıkılmayacağınız bir parça olabilir.

adL-Volanlı Etek-en yeni etekler

          Beyaz ve mavi olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olan adL Volanlı Etek, sizi görür görmez büyüleyebilir. Çoğunluğu koton kumaş, çok az bir kısmında ise elastan kullanılan bu ürün, markanın en yeni ürünleri arasında yerini aldı.

adL-Volanlı Etek-en yeni etekler

          Arka kısmı önüne göre daha uzun, önünde ise çapraz şekilde birbiri üzerine katlanarak bağlanan adL Volanlı Etek, tek başına üzerinizde star parça olacak bir ürün. Belden düz gelen ürün, uçlarında tasarlanan volanlarla hareketlendirilmiş. Kullandığınız parçalarla, özel günlerinizde ya da günlük hayatınızda bu ürünü rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

          Üzerinizdeki varlığıyla, ruhunuza dinamizm getirecek bir ürün olan adL Volanlı Etek, adL markasının sitesinde ve mağazalarında sizleri bekliyor. En Yenileri için bizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER