Hailee Steinfeld – Most Girls

          Hailee Steinfeld’ın ismini ilk kez Ethan-Joel Coen kardeşlerin yönetmenliğini yaptığı “True Grit” isimli filmde, bundan yedi yıl önce duymuştuk. Her Coen kardeşler filmi gibi bu film de izleyiciler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştı. Beğeni sadece bununla sınırlı kalmadı ve Hailee Stenfield eleştirmenlerce en iyi genç oyuncu ödülüne layık görülmüştü. O günden beri parlak bir oyunculuk kariyeri yaşayacağı öngörülen Steinfeld, farklı bir kulvarda da kendine yer açtı ve yorumculuğu ile de dikkatleri üzerinde topluyor.

Hailee Steinfeld-Most Girls-en yeni şarkılar-2

          İlk albümü ile tatmin edici bir performans sergileyen ünlü oyuncu, yakın bir zaman içerisinde ikinci albümünü yayınlayarak müzik kariyerinde daha sağlam adımlar atacak. Sayılı günler kala yayınladığı “Most Girls” şarkısının videosu ise yüzbinlerce kişi tarafından izlendi.

          Klipte, bir erkeğin iltifatı ile başlayan hikaye, kadınsı kıyafetlerini bırakıp bir boksöre dönüşen kadın etrafında ilerliyor. Bu mini hikayenin de en az şarkı kadar beğeni kazandığı yorumlar arasında belirtiliyor.

          Yıllardır sinema ve müzik alanlarında üretken bir yolculuk yapan Hailee Steinfeld’in yeni çalışmaları şimdiden dört gözle bekleniyor.

 

CEVAP VER