Hande Yener – Bakıcaz Artık

          Hande Yener, her yeni şarkı ve klibiyle gündem olmayı başarabilen yorumculardan biri. Hemen her şarkının çok çabuk tüketilir hale geldiği Türk Pop Müziği camiasında bundan en az etkilenenler arasında. Tek albümden ibaret bir kariyeri olanların aksine yıllardır kalıcı olarak yoluna devam ediyor.

Hande Yener-Bakıcaz Artık-en yeni şarkılar-2

          Hande Yener’in son albümü geçtiğimiz yıl çıkarmış olduğu “Hepsi Hit Vol: 1” isimli çalışmaydı ve beklentileri karşılayan bir albüm olmuştu. Albümün yankıları henüz tazeyken, şarkıcı yine kolları sıvadı ve bu projenin devamı için çalışmalarına başladı. Bu devam projesinin ismi ise beklendiği üzere “Hepsi Hit: Vol: 2” olacak.

Hande Yener-Bakıcaz Artık-en yeni şarkılar-3

          Yeni albüm çalışmaları için yurt dışını seçti şarkıcı ve ABD’ye gitti. Albümün çıkış ve ilk klip şarkısı olarak seçilen eser ise “Bakıcaz Artık” oldu. Şarkının söz, müzik ve düzenlemelerinin tümünde müzisyen Mert Ekren imzası bulunuyor. Klip çekimi içinse yine yurt dışından bir isim seçildi ve yönetmenlik koltuğunda Michael Garcia oturdu.

          Hazırlıkların tamamlandığı albümle birlikte Hande Yener ismini yine daha fazla duyacağız. Klip için gelen tepkilere bakarak bunu söylemek mümkün.

CEVAP VER