Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu

          Yüz hatlarınızı vurgulayan, bakışlarınızı derinleştiren gür kaş ve kirpiklere kavuşmak artık hayal olmaktan çıkıyor. Seyrek kirpik ve kaşlardan şikâyetçiyseniz bu ürün tam size göre! En yeni ürünlerden biri olan Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu bakım rutininizde yer edinmeye geliyor.

Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu-en yeni ürünler

          Kaşlarımızın şekli ve kirpiklerimizin dolgunluğu makyajda önemli bir yere sahiptir. Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu ile daha uzun kirpiklere ve daha anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Biota Kaş ve Kirpik Serumu, içeriğindeki patentli tripeptidler ile kaş ve kirpiklerin daha yoğun ve çekici görünüme kavuşmasına yardımcı olacak!

          Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu maskarasız hacimli kirpiklere ve daha dolgun kaşlara ulaşmayı vaat eden bir ürün. Üstelik sıcak yaz ayları gelmişken, sizi maskara ve kaş ürünleri ile uğraşmaktan da kurtaracak olması ile heyecan uyandırıyor.

Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumu-en yeni ürünler

          Cildinize nasıl nemlendirici sürüyorsanız, günlük bakım rutininize kaş ve kirpik besleyici serumu da dâhil etmelisiniz. Bu şekilde uzun vadeli ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumunu düzenli kullandığınızda 15 günden itibaren daha hacimli, daha uzun ve daha dolgun kaş ve kirpik görünümü elde ediyorsunuz. İçeriğindeki flavonoidler, aminoasitler, mineraller ve vitaminler dökülen kaş ve kirpiklerinizin sağlıklı olarak tekrar çıkmasına ve uzamasına yardımcı oluyor.

          Biota 59 Elements Kaş ve Kirpik Serumunu günde 1 kez tercihen geceleri, temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine uyguluyorsunuz. Ürün damlalık şeklinde bir ürün ve steril tek kullanımlık aplikatörlere sahip. 2-3 damla bu aplikatörlere emdirdiğiniz serumu, hem üst hem de alt kirpik diplerine uyguluyorsunuz. Kaş için kullanılacağı durumlarda ise aynı şekilde damlalıkla steril tek kullanımlık aplikatöre 2-3 damla emdirdiğiniz ürünü kaşın tamamına ya da ihtiyaç duyulan bölgelere uygulayabilirsiniz. Ürünün emilmesini birkaç dakika bekledikten sonra makyajınızı yapabilirsiniz.

CEVAP VER