Bengü – Kuzum

          Bengü, Türk Pop Müziği camiasında yıllardır var olan yorumculardan biri. Çıkardığı albümler sosyal medya, televizyon ve radyolarda kısa sürede sık çalınanlar listesine giriyor. Son dönemde yeni bir albümle yeniden gündeme geldi Bengü ve yine benzer ilgiyi toplamayı başardı.

          Felix Yapım ve DMC etiketi ile yayınlanan albüm, “Altın Çağ” ismini taşıyor. Dijital ortamlarda yer bulan albüm, toplam 11 şarkı ile oluşturuldu. Çok kısa bir süre içerisinde listelerin üst sıralarına yükselen albüm, en çok dinlenen ve indirilen albümlerden biri oldu.

Bengü-Kuzum-en yeni şarkılar-2

          Albümün çıkış ve ilk klip şarkısı ise “Kuzum” oldu. Ayla Çelik tarafından yazılan ve müziği ünlü popçu Gökhan Tepe tarafından hazırlanan şarkının düzenlemesinde ise yine ünlü aranjör Volga Tamöz’ün imzası var.

          Şarkı için çekilen klibin yönetmenlik koltuğunda oturan isimse Gülşen Aybaba oldu. Böylece şarkı görsel olarak da renklenmiş oldu.

          Kısa sürede kazanılan beğeniden sonra albümün diğer şarkıları için de yeni klip beklentisi oluştu. Yaz döneminin de girmesiyle birlikte bu beklentilerin karşılık bulacağını öngörmek mümkün.

CEVAP VER