Flormar Tropical Splash Summer Metal Eyeshadow

          Yeni bir koleksiyondan bahsediyorsak orada mutlaka Flormar var demektir.  Yazın neşe ve enerjisini ambalaj tasarımlarına taşıyan Flormar, Tropical Splash Koleksiyonu ile bronz ve canlı renklerden oluşan makyajınızla yaza merhaba demeye hazır olun! Yaz mevsiminde de göz makyajından vazgeçemeyenler için En Yenileri’nin bugünkü konuğu Flormar Tropical Splash Summer Metal Eyeshadow.

Flormar Tropical Splash Summer Metal Eyeshadow-en yeni göz farları

          Yaz makyajının kıştan daha eğlenceli olduğunu söylesek herhalde yalan olmaz. Çünkü yazın hafif ve renkli makyaj yapmanın tadına doyasıya çıkarırız, renkleri çeşit çeşit ve özgürce kullanırız. İstediğimiz kadar bronz görünsek de yadırganmayız. Işıltılı, parlak ve ıslak görünümlü makyaja doyarız. Peki, bu yaz makyajımızda hangi ürünleri kullanmalıyız? İşte bu sorunun cevabını Flormar Tropical Splash Koleksiyonu ile veriyor.

Flormar Tropical Splash Summer Metal Eyeshadow-en yeni göz farları

          Yaz neşesinin yüzümüzdeki yansıması bu sezon kesinlikle renkli ve ışıltılı farlar olacak. Flormar Tropical Splash Koleksiyonunda bulunan Summer Metal Farlar, metalik yaz renkleri ve yumuşak dokusu ile makyajınızın tamamlayıcısı olacak. Kolaylıkla uygulanabilen ve uzun süre kalıcılığı olan Flormar Summer Metal Eyeshadow, ekstra ince bir dokuya ve zengin renk pigmentine sahip. Kremsi yapısı bulunan ışıltılı göz farı, tüm cilt tiplerinin kullanımı için de uygun. Gündüz ya da gece makyajınızda kullanabileceğiniz, sekiz renk alternatifi ve pürüzsüz, parlak dokuya sahip Summer Metal Farlar ile yaz aylarının ışıltısı gözleriniz de olacak!

Flormar Tropical Splash Summer Metal Eyeshadow-en yeni göz farları

          Bronz ve aydınlatıcı pudradan, çarpıcı bakışlar yaratan maskaraya, yaz ışıltısını gözlerinize taşıyacak olan metalik farlardan, zengin dokulu ruj ve glosslara kadar uzanan Flormar Tropical Splash ürün ailesinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Renkli ojeler, yaz enerjisini teninize taşıyacak olan parfüm ve vücut spreyleri de bulunan bu en yeni koleksiyonda bu yaz ihtiyacınız olacak tüm ürünler mevcut. Bütün ürünlere ulaşmak için Flormar’ın resmi internet sitesi veya size en yakın Flormar mağazasını ziyaret edebilirsiniz!

Flormar Tropical Splash Summer Metal Eyeshadow-en yeni göz farları

CEVAP VER