Ece Mumay – Belki Bir Gün

          Sosyal medya hayatımızın büyük bir bölümünü meşgul eden bir mecra. Sosyal ilişkilerimiz için kullandığımız gibi başta iş olmak üzere birçok farklı şey yapabiliyoruz bu uçsuz bucaksız dünya içerisinde. Kariyer başlangıcı yapmak için de son derece uygun; bunun için milyonlarca kişi arasından sıyrılmak gerekiyor elbette. Ece Mumay bunu çok genç yaşında başarabilmiş isimlerden biri.

          YouTube kanalı sayesinde binlerce abone tarafından takip edilen Ece Mumay, performansını 20 milyon kişiye izletmeyi başarmıştı. Söz konusu sitenin en popüler isimleri arasında yerini alması da uzun sürmedi.

          Müzik dünyasından gelen teklifleri değerlendirmek için yasal yaş sınırını bekleyen şarkıcı, bu yaşa ulaştığında Pasaj Müzik ile anlaşma yaptı. Bir süre sonra yayınlanacak albümü için hazırlıklar da başlamış durumda.

          “Belki Bir Gün” isimli single çalışması ise bir video kliple müzikseverlerin karşısına çıktı. Söz ve müziğini kendisinin yaptığı şarkının aranjesini Caner Karamukluoğlu yaptı. Klibin yönetmenliğini ise iki isim üstlendi: Said Dağdeviren ile İdil Dizdar.

          Albüm öncesinde yayınlanan çalışma ile şarkıcının adı daha fazla gündeme gelecek gibi görünüyor.

CEVAP VER