Derimod Siyah Deri Sandalet

          Yaz geldi artık ayaklarımız da hava almalı. Sıcaklığın artmasıyla, üzerimizdeki kat kat giysilerden kurtulup ferahlamak istiyoruz. Ayaklarımız da yazın kaynayan asfalt ve betonla en çok temas eden bölgelerimiz olması nedeniyle, en çok da onları ferahlatmalıyız. Deri ürün deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Derimod, bu yaz ayaklarımızı bizden fazla düşünüyor. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan Derimod Siyah Deri Sandalet bugünkü konuğumuz.

Derimod Siyah Deri Sandalet-en yeni sandalet

          Ayak sağlımız oldukça dikkat etmemiz gereken bir konu. Giydiğimiz ayakkabının malzemesi, tabanı, yapım tekniği ayakkabı alırken ilgilenmemiz gereken unsurlar arasında yer alıyor. 1974 yılından beri deri ile modayı birleştiren Derimod markası, derinin asaletini, günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir stil ve zarafet anlayışının temsilcilerinden biri. Bu anlayışın yaz sezonundaki en yeni ürünlerinden biri olan, Derimod Siyah Deri Sandalet ürünü de raflarda yerini aldı.

Derimod Siyah Deri Sandalet-en yeni sandalet

          Aynı zamanda markanın reklamlarında da yer alan Derimod Siyah Deri Sandalet, hem günlük hayatta hem de özel bir gecede kullanabileceğiniz bir ayakkabı. Platform topuklu olan ürün, uzun saatler ayakta kalsanız da kuğu gibi gezmenizi sağlayacak. Bilekten zarif bir şeritle bağlanan sandalet, bileklerinizi daha ince ve zarif gösterecek.

          Renk renk ojelerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz, zarafetinize zarafet katacak olan Derimod Siyah Deri Sandalet Derimod mağazası ve internet sitesinde sizleri bekliyor. En Yenileri için bizi takip etmeye devam edin.


CEVAP VER