Cihan Mürtezaoğlu – Sen Banasın

          Cihan Mürtezaoğlu iyi gitaristliğinin yanında şarkı sözleri ve müzikleriyle hayran kitlesini gün geçtikçe artırıyor. Bütün bunların üzerine mütevazı karakteri ve saygılı tavırları ile de takdir topluyor. Farklı ruh hallerine iyi gelen şarkıları, konser performanslarında daha belirgin bir hissiyat bırakıyor.

Cihan Mürtezaoğlu-Sen Banasın-en yeni şarkılar-2

          Geçen yıl yayınlanan ve aynı zamanda müzisyenin ilk albüm çalışması olan “Bitsin Bu Delilik”, içerisindeki tüm şarkılarıyla büyük beğeni topladı. Albümü dinleyen çoğu kişi hala bıkmadığını söyleyerek dinlemeye devam ediyor.

          Albümün şarkılarından “Sen Banasın”, farklı bir klip çalışmasıyla ekranlarda boy göstermeye başladı. Son yıllarda giderek yükselen bir tür olan animasyon tekniği kullanıldı klip ve The Secret City‘nin Little Darling’i bunun için seçildi.

          Şarkının söz ve müziği Cihan Mürtezaoğlu’nun kendisine ait. Düzenlemede ise yine onunla birlikte Zafer Tunç Resuloğlu’nun payı var. Şarkıcının kendine has tarzı ile yazdığı sözler, birçok müziksever için son derece etkileyici.

          Bu eskimeyen albümdeki tüm şarkılar, önümüzdeki yaz mevsiminde düzenlenecek konserlerde tekrar sahneyi çınlatacak. Yeni bir çalışmaya dek daha fazla insanın dilinde tekrarlanacakları kesin.

CEVAP VER