GAP Keten V Yaka Atlet

          Kışın bizi üşümeye karşı bir kalkan gibi koruyan, belimizi, sırtımızı örten atletler, aynı zamanda pamuklu yapılarıyla terlemeye karşı da korurlar. İçimizde bir savunma mekanizması gibi iş gören atletler, yazın da bizi ferahlatan, kolsuz yapılarıyla efil efil gezmemizi sağlayan giysilerdir. Markaların efsanesi GAP markası da en yeni ürünlerinde şahane bir ürün olan GAP Keten V Yaka Atlet ile yaz sezonuna farklı bir renk getiriyor.

GAP Keten V Yaka Atlet-en yeni v yaka atlet

          Yazın her sene plajlarda ve şehirde gördüğümüz moda jean üstüne giyilen atletler oluyor. Zamansız ürünlerde yerini alan atletler, her sezon farklı kumaş ve tarzlarıyla pek çok insanın tercih sebebi haline geliyor. GAP markası da bu sezon ürünlerinde yer verdiği, GAP Keten V Yaka Atlet ile adından epey söz ettirecek gibi.

GAP Keten V Yaka Atlet-en yeni v yaka atlet

          GAP Keten V Yaka Atlet, krem, pembe, beyaz ve siyah renk olmak üzere dört seçeneğe sahip. Her birinin farklı bir havası ve tarzı olan bu atletler görünce hepsini alma hissi uyandırıyor. Hepsinde kumaş olarak kullanılan keten kumaş, yaz günleri için şahane bir alternatif. Dokusu ve hava alan yapısıyla, terletmeyen keten atletler, bu yaz favoriniz olacak.

GAP Keten V Yaka Atlet-en yeni v yaka atlet

          Yakalarında fistolu kenarlar kullanılarak hareket katılan GAP Keten V Yaka Atlet, boy olarak kalça altına oturuyor. Tek parçada kendinizi konforlu ve şık hissedeceğiniz bu ürüne sahip olabilecek için, GAP mağazalarını ve sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GAP Keten V Yaka Atlet-en yeni v yaka atlet

CEVAP VER