Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu

          Aramızda yazı çok özleyenler var, biliyoruz. Kendisi her ne kadar gelmemekte ısrar etse de bizler geldiği zaman hazır olmalıyız! En Yenileri ekibi olarak bu kez yaz aylarında çantamızdan çıkarmayacağınız, favori güneş ürününüz olmaya aday Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu ile karşınızdayız.

otoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu-en yeni güneş koruyucuları

          Cilt yaşlanmasını geciktirmek ve deri kanserlerinden korunmak için, dört mevsim düzenli güneş koruyucu kullanmanın ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Ancak bıraktıkları yağlı ve yapışkan his yüzünden elimiz çoğu zaman güneş koruyuculara gitmiyor. Böylece güneş kremleriyle ilişkimizi tatilden tatile indirgemeye başlıyoruz. Oysaki işe giderken veya gezerken de fazlasıyla güneşe maruz kalıyoruz. Güneş koruması kullanmanın en kolay yolu, her gün kullandığınız nemlendirici, BB krem gibi ürünlerin içinde SPF bulunması. İşte tam da aradığımız ürün Bioderma markasından geliyor. Yeni Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu, yağlı ve karma ciltler için devrim niteliğinde bir ürün!

otoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu-en yeni güneş koruyucuları

          Bioderma, Photoderm serisiyle çok yüksek UVA/UVB korumasını sunarak cilt sağlığını korumayı amaçlayan ürünlere sahip. Photoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu, diğer Photoderm ürünlerinde de bulunan özel patenti ile size hücreden başlayan bir koruma sağlamayı vaat ediyor.

otoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu-en yeni güneş koruyucuları

          Bioderma Photoderm Nude Touch, yüksek koruma içeren mineral bir güneş koruyucu. Üç farklı renk seçeneğine sahip bu sıvı güneş koruyucuyu yüzünüze sürdüğünüz andan itibaren cilt rengini eşitleyerek doğal bir görünüm sağlıyor. Sıvıdan pudraya dönüşen Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+ ile mat ve kadifemsi bir cilt hayal değil! Üstelik suya dayanıklı olan bu ürün size 8 saate kadar yağ kontrolü sağlanmış bir cilt sunuyor. Yağlı ve karma ciltler bu ürüne bayılacak demiştik!

otoderm Nude Touch SPF 50+ Güneş Koruyucu-en yeni güneş koruyucuları

          Siz siz olun bu yaz dışarı çıkarken güneş koruyucunuzu sürmeyi asla ihmal etmeyin ve en yeni makyaj ve cilt bakım ürünleri için bizi takipte kalın.

CEVAP VER