Kenan Doğulu – İhtimaller

          Kenan Doğulu, 90’lı yıllarda “Yaparım Bilirsin” albümüyle hızlı bir giriş yaptığı pop müzik dünyasında kalıcı bir yer edinmeyi başaran müzisyenlerden. Ağabeyi Ozan Doğulu’nun da bunda katkısı büyük ve her ikisi de müzik piyasasının önde gelen isimleri oldular. Sahnedeki performansları ise albüm başarısının da önüne geçecek kadar yüksek.

Kenan Doğulu-İhtimaller-en yeni şarkılar-2

          Geçtiğimiz gün yayınlanan “İhtimaller” albümü ise Kenan Doğulu’nun bu yıl için yaptığı yeni bir sürpriz oldu. 2 plaktan oluşan albümde, şarkıcının daha önce seslendirdiği bazı şarkıların yeni düzenlenmiş versiyonları bulunuyor ve düzenlemeler farklı isimler tarafından yapıldı.

Kenan Doğulu-İhtimaller-en yeni şarkılar-3

          Albümdeki 12 şarkının söz ve müzikleri şarkıcının kendisine ait. Aranje kısımlarını ise Ercüment Orkut, Can Çankaya ve Bulut Güven kotardı. Düzenlemelerle birlikte şarkılar caz ve soul bir sound kazandı ve bildiğimiz pop şarkısı olmaktan uzaklaştı.

          Albümün yapımcılığı Doğulu Productions, prodüktörlüğü ise Ozan Musluoğlu tarafından yapıldı. Kenan Doğulu külliyatından hoşlanan müzikseverlerin değerlendirebileceği bir albüm.

          Yeni versiyonlarıyla yayınlanan şarkılar ise şunlar: İhtimal, Aşk Oyunu, Gelinim, Baş Harfi Ben, Aşkkolik, Kıyamam, Sımsıkı Sıkı Sıkı, Can Bebeğim, Koca Çınar, Ex Aşkım, Yazmışsa Bozmak Olmaz, Tutamıyorum Zamanı (Akustik Versiyon).

CEVAP VER