Emre Yücelen – Benim Gökyüzüm Var

          Emre Yücelen tek başına birçok farklı işi üstlenebilen yorumculardan biri. Kendi yazıp bestelediği şarkıları yorumluyor, kendi adını verdiği bir müzik yapım şirketi var ve yönetmenlik de yapıyor. Bütün bu becerilerini sergilediği “Benim Gökyüzüm Var” çalışması ile yeniden gündem olmayı başardı.

          Daha önce “Doğa Sesleri” adı ile yayınladığı seri albümler kendisini epey bir popüler yapmıştı. Doğa temalı eserler, doğaya olan sonsuz sevgisinden ileri geliyor ve her fırsatta bunu dile getirmekten kaçınmıyor Emre Yücelen.

Emre Yücelen-Benim Gökyüzüm Var-en yeni şarkılar-2

          “Benim Gökyüzüm Var” isimli şarkı, yine doğayla ilgili bir tecrübe sırasında filiz vermiş bir eser. Düzenli bir şekilde doğa yürüyüşlerine çıkan şarkıcı, yine böyle bir günde gökyüzüne baktığını ve ortaya bu şarkının çıktığını belirtiyor.

          Pop ve caz melodileriyle bezenen şarkı, iki türün de hayranlarının hoşuna gidecek cinsten bir çalışma. Alternatif eserlerden etkilenenler bu şarkıdan da haz alacaktır.

          Şarkı için çekilen klibe mekan olarak Aydos Ormanı seçildi. Klibin yönetmenliğini de Emre Yücelen bizzat kendisi üstlendi. Dijital platformların tümünde yayınlanan şarkı, ilk günden beri olumlu tepkiler aldı.

CEVAP VER