Ziynet Sali – Bi Büyük Devirdik

          Son dönemin yeni klipleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Yaz mevsiminin yakınlaşması ve konser etkinliklerinin de netleşmeye başlamasıyla müzik dünyası yeniden hareketlendi. Single, albüm ve yeni klip çalışmaları dinleyenlerin beğenisine sunuluyor. Ziynet Sali de bu kervana katıldı ve “Bi Büyük Devirdik” isimli parçasına çektiği klibi ekranlarda yayınlanmaya başladı.

          Şarkı ayrıca bir sanatçı dayanışması olarak da dikkat çekiyor. Zira söz ve müziği epey popüler bir isim olan Sıla tarafından yapıldı. Düzenlemede ise Efe Bahadır imzası yer alıyor.

          Ziynet Sali, müzikal çalışmalarını sakin ve derinden sürdüren şarkıcılardan biri. Kişisel anlamda çok gündeme gelmiyor ve belli aralıklarla eserlerini yayınlayarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Bu tutumun takdir edilesi olduğunu söylemek mümkün.

          Şarkıcının son albümü “No.6” adını taşıyordu. Yaklaşık iki yıl önce çıkan albüm, DMC etiketi ile yayınlanmıştı. Aynı albüm içerisinde yer alan “Bi Büyük Devirdik”, klibinin yayınlanmasıyla birlikte daha fazla kişi tarafından fark edildi. Yayınlandığı günden itibaren binlerce kişinin izlediği klip, üst sıralara doğru tırmanmaya devam ediyor.

CEVAP VER