Saftirik Greg’in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken!

          ABD yapımı bir aile komedisi olan “Saftirik Greg’in Günlüğü” filmi, serinin devamı olarak çekilen “Bende Bu Şans Varken” ile devam ediyor. Bu bölümde bariz bir fark var ki, o da oyuncu kadrosunun baştan aşağı değişmesi ve tamamen farklı oyuncularla çekilmiş olması.

Saftirik Greg'in Günlüğü-Bende Bu Şans Varken-en yeni filmler-2

          Filmin orijinal adı “Diary Of A Wimpy Kid: The Long Haul”. Yönetmenlik koltuğunda David Bowers oturuyor. Senaryoya imza atan isim Adam Sztykiel. Yeni oyuncu kadrosunda ise Jason Ian Drucker, Alicia Silverstone, Tom Everett Scott, Charlie Wright, Joshua Hoover, Owen Asztalos ve Chris Coppola gibi oyuncuları görüyoruz.

Özet:

          Büyük büyükannesinin doksanıncı yaş gününe gitmek istediğini söyleyen Greg, bu tavrıyla tüm ailesini şaşırtır. Çünkü büyükannenin evi oldukça uzak bir yerdedir ve aile buna rağmen gitmeye razı olur. Oysa Greg bambaşka hesaplar içerisindedir; büyükannenin oturduğu şehirde bilgisayar oyunları ile ilgili bir fuar düzenlenecektir ve onun derdi oraya katılmaktır. O bu planını hayata geçirmek için kafasında birçok fikir tasarlarken, elbette ki işler hiç ummadığı şekilde işleyecek ve karşısına birçok engel çıkacaktır.

CEVAP VER