Swarovski Lovely Crystals Mini Saat

          En klasik hediyelerden biri olan saat, bazı markaların elinde bir zarafet simgesine dönüşebilir. En değerli şeylerden biri olan zamanı, bakmaktan hoşlandığımız bir saat gösteriyorsa, zaman bizim için daha değerlidir. Swarovski markası da, en yeni ürünlerinde Swarovski Lovely Crystals Mini Saat ile kalbimizi çalmaya geliyor.

          Bir mücevher markası olan Swarovki, tasarladığı zarif ürünlerle her daim kadınların zevkine hitap ediyor. Bu sezon tasarımını gerçekleştirdiği Swarovski Lovely Crystals Mini Saat ürünüyle adından söz ettiren marka, yine gözleri üzerine çekmeyi başarmış.

Swarovski Lovely Crystals Mini Saat-en yeni saatler

         Saat, siyah, beyaz, gri ve pembe kayış alternatiflerine sahip bir ürün. Beyaz ve gri renkte pembe altın renk kasa tercih edilirken, pembe ve siyah renklerinde gümüş renk kasalar tercih edilmiş.

          Hem günlük, hem de özel ortamlarda tercih edebileceğiniz bir model olan Swarovski Lovely Crystals Mini Saat, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş. Bu çelik kasa çerçevenin etrafında 20 ışıltılı bileşenin dansıyla Swarovski markası farkını konuşturuyor. Siyah tercihinizde, siyah sedefli mine içinde zarif bir ışıltı sizi sarıyor. Beyaz üründe ise kadınsı bir ışıltı yer alıyor.  Gri ve pembe de ise çelik kasa ile uyumlu hakiki deri kordonlar göze çarpıyor. Hepsinde 31 mm mine ve kordon uzunluğu 19 cm olarak üretilmiş.

          Swarovski Lovely Crystals Mini Saat, her ortama uyum sağlayan bir ürün, bunun yanında özel günler için şahane bir hediye alternatifi.

CEVAP VER