Murat Güneş – Kalp Farkıyla

          Son dönemde hepimizin bildiği pop şarkıcılarının yanısıra söz ve müziklere imza atan müzisyenler de ön plana çıkmayı başardı. Ünlü yorumcuların arkasındaki gizli kahraman olan bu isimler albüm ve klip çalışmalarıyla kendilerini görünür kılmaya başladılar. Murat Güneş de sözünü ettiğimiz kişilerden biri.

          Daha önce Mustafa Sandal, Burcu Güneş, Serdar Ortaç, Atiye, Gökhan Türkmen ve Ajda Pekkan gibi müzisyenlere verdiği şarkılarla bilinirdi Murat Güneş. Şimdi ise kendi yorumladığı bir şarkıyla müzik dünyasına yeni bir giriş yaptı. Şarkının ismi ise “Kalp Farkıyla”.

Murat Güneş-Kalp Farkıyla-en yeni şarkılar-2

          Söz ve müziğini Murat Güneş’in yaptığı şarkının düzenlemesi Cem İyibardakçı tarafından yapıldı. İki farklı versiyon ile kaydedilen albüm şu anda tüm dijital ortamlarda mevcut.

          Şarkı için çekilen klibe mekan olarak İstanbul’un Balat ilçesindeki bir yapı seçildi. Yönetmenliğini Murat Joker’in yaptığı klipte şarkıcıya eşlik eden isimse Ferhan Şensoy’un kendisiyle aynı ismi taşıyan kızı oldu.  Bir tiyatro oyunu çalışmasında tanışan ikili, birlikte çalışmayı sürdürüyor.

          Ünlü Mamuller Yapım etiketi ile piyasaya sürülen albüm, bugün için olumlu eleştirilerle karşılanmış durumda.

CEVAP VER