W7 Selfie Powder Transparan Pudra

          Yağlı ve karma ciltlerin en büyük sorunu kısa sürede yağlanıp parlamasıdır. Makyaj yapsalar bir türlü yapmasalar başka türlü… Makyaj yaptıktan kısa bir süre sonra cildiniz parlıyor, makyajınızın tazeliği bozuluyorsa transparan pudraya ihtiyacınız var demektir. O mükemmel özçekimler için W7’nin en yeni ürünü Selfie Powder Transparan Pudra ile tanışma zamanı!

W7 Selfie Powder Transparan Pudra-en yeni pudralar

          Bütün makyaj malzemeleri sihirlidir. Bazıları görünen kahramanlardır. Bir de makyajımızın gizli kahramanları vardır. Bunların arasında akla ilk gelenlerden biri transparan pudra. Aslında tek başına dev bir ordu diyebiliriz transparan pudralar için… Makyajı sabitleme, makyajı tazeleme ve aydınlık görünüm verme gibi görevleri vardır. Transparan pudraların ne işe yaradığını bilmiyorsanız, gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak tanıdıktan sonra makyaj çantanızdan çıkarmayacağına eminiz.

W7 Selfie Powder Transparan Pudra-en yeni pudralar

          Transparan pudralarla tanışmak için güzel bir fırsat, uygun fiyatları ve renkli ambalajlarıyla Eve Mağazalarında bulabileceğiniz W7 markasından bir ürün ile geliyor: W7 Selfie Powder Transparan Pudra bugünkü konuğumuz.

W7 Selfie Powder Transparan Pudra-en yeni pudralar

          W7’nin yeni ürünü olan Selfie Powder Transparan Pudra renksiz bir pudradır. Bu tip pudralar cildin rengini asla bozmaz veya beyazlatmaz. Her cilt tonu ile uyumlu olan W7 Selfie Powder Transparan Pudra, matlaştırıcı ve yağ emici özelliğe sahip ince saydam bir tozdur ve bu sayede cildinizin yağlanmasını ve parlamasını çok uzun süre kontrol altında tutacaktır. Makyaj düzeltme ihtiyacı duyduğunuzda ayar pudrası olarak da kullanabileceğiniz bir üründür. Makyajınızı bitirdikten sonra son bir dokunuş ve sabitleyici olarak kullanabilirsiniz. Bu ürün cildinizi mükemmel bir selfie için aydınlatacaktır!

CEVAP VER