New York Masalı

          Yaz sezonunun başlamasına günler kala, vizyonda kafa dağıtmaya yarayan filmlerin gördüğü rağbet de artıyor. Her zaman olduğu gibi, romantik komedi filmleri bugün de bu amaca hizmet eden yapımlar. “New York Masalı”, bu tür filmlerin en çok çekildiği ABD’de yaşayan bir grup sinemacı işbirliği ile çekildi. Oyuncuların ve hatta set ekibinin dahi birçoğu yaşamını bu ülkede sürdürüyor zira.

New York Masalı-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Doğan Özmekik. Senaryo Nilüfer Yenidoğan, müziklerse Burak Topalakçı’ya ait. Esin Varan, Ahmet Bodur, Ekin Türkmen, Peyman Umay, Ayhan Taş, Yağmur Peköz, Ferhat Daştan ve Bahattin Mert İnanç ise önemli oyunculukları paylaşan isimler.

New York Masalı-en yeni filmler-3

Özet:

          Deniz, genç yaşında başarılı bir iş kadını olabilmeyi başarmış bir karakterdir. Günün birinde hayati tehlike atlattığı bir kaza geçirir ve sonrasında tüm hayatını değiştirmeye karar verir. Bu uğurda evini, işini ve nişanlısını terk eder. Derken, intihar girişiminde bulunan Kerem’le karşılaşır ve onun hayatını kurtarır. Hala aynı girişimi tekrarlamayı düşünen Kerem’den yedi günlük bir süre ister ve bu süre içerisinde onu yaşamın değerli olduğuna ikna edeceğini iddia eder. Bu sırada terk ettiği nişanlısı da onu adım adım takip etmektedir.

CEVAP VER